Vårt team

Hit och Dit Transport har skapat mångsidiga och innovativa logistik- och transportlösningar sedan 1998 och drivs sedan starten av Catrin Jalkander.

Med utgångspunkt från Ljungarums industriområde i Jönköping når vi längs nordens alla vägar. Vi besitter en bred fordonsflotta och tillsammans med våra kunniga medarbetare skapar vi en trygg och fungerande vardag för både samarbetspartners och kunder. Hur kan vi hjälpa dig?

Catrin Jalkander

VD
catrin.jalkander@hitochdit.eu
036- 33 00 701

Emil Forsberg

HR
emil.forsberg@hitochdit.eu
036-33 00 702

Agneta Berglund

Ekonomi
agneta.berglund@hitochdit.eu
036-33 00 707

Sanna Svensson

Logistikadministratör
sanna.svensson@hitochdit.eu
036-33 00 705

Marcus Jalkander

Logistikadministratör
marcus.jalkander@hitochdit.eu
036-33 00 703

Emma Daag

Logistikadministratör
emma.daag@hitochdit.eu
036-33 00 704

Daniel Necin

Fordon
daniel.necin@hitochdit.eu
036-33 00 708

Daniel Gunnarsson

Teamleader/Natt
daniel.gunnarsson@hitochdit.eu
073-536 30 71

Anna Fransson

Teamleader/Terminal
anna.fransson@hitochdit.eu
076-020 46 00

Vill du bli en del av vårt team?

För tillfället har vi inte några lediga tjänster. Men du är alltid välkommen att skicka in en spontanansökan! Skicka ett mail med CV och kontaktuppgifter till Emil.forsberg@hitochdit.eu